×
دریافت لیست قیمت
+ تخفیف ویژه

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت اختصاصی

آیا می دانید داشتن یک وبسایت حرفه ای می تواند به شما کمک کند که فروش خود را افزایش دهید و یا خود را به هزاران مشتری و یا کاربر جدیدی که در فضای اینترنت که امروزه به عنوان یک تجارت پر سود الکترونیک از آن یاد می شود معرفی کنید؟

ما می توانیم به شما کمک کنیم که کسب و کار های آنلاین کوچک و بزرگ خود را به وسیله ی ایجاد یک وب سایت سفارشی ترویج دهید ما با شما هستیم تا یک وب سایت ایده آل و متناسب با نیازهایتان طراحی کنیم، همچنین می توانیم به شما آموزش دهیم .که چگونه ترافیک و بازدید سایت خود را افزایش دهید.

شما کاربر گرامی می‌توانید، جهت طراحی سایت اختصاصی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. شماره تماس : 09104326225

چرا باید طراحی سایت اختصاصی خود را به سایت ساز زرین بسپاریم؟

طراحی سایت اختصاصی را با ما تجربه کنید...

طراحی سایت اختصاصی در سایت ساز زرین
چرا طراحی سایت؟

امروزه داشتن وب سایت به یکی از الزامات رونق کسب و کار و افزایش فروش تبدیل شده است. زیرا تمایل به داشتن سایت به صورت صعودی در حال افزایش است چون وقتی یک تجارت وارد دنیای مجازی می‌شود تعداد مشتریان چندین برابر خواهد شد. علت افزایش مشتریان این است که از هر قشر و سنی مخصوصا از قشر جوان که معمولا دانش مناسبی در زمینه ی وب و اینترنت و درصد مناسبی از کاربران اینترنتی تشکیل می‌دهند، جذب سایت می‌شوند، که این مورد برای بسیاری از سایت ها یک امتیاز مثبت محسوب می‌شود.

در این میان طراحی سایت نسبت به سایت ساز ارزان بهتر خواهد بود زیرا استاندارهای برنامه نویسی در طراحی سایت اختصاصی بیشتر و بهتر رعایت خواهد شد.

طراحی سایت اختصاصی در سایت ساز زرین
طراحی سایت در سایت ساز زرین

خدمات طراحی سایت به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات سامانه سایت ساز ، با توجه به نیاز های مشتری ، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده است. سایت ساز با پشتوانه بهترین طراحان حال حاضر کشور و با اتکا به تجربیات متعدد و طولانی در طراحی های سایت و همچنین داشتن بهترین مشاوران در ارائه مشاوره و راهنمایی مشتریان اقدام به طراحی انواع وبسایت ها و پورتال های کوچک و بزرگ می نماید امکاناتی که با سفارش دادن سایت توسط سایت ساز در اختیار مشتریان گرامی قرار می گیرد.

ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بتوانید با طراحی سایت ارزان و با کیفیت بالا ، کسب و کار خود را رونق داده و پیشرفت کنید. در سایت ساز ، شما می توانید با طراحی وب سایت دلخواه خود ، اقدام به ورود در عرصه تجارت الکترونیک نمایید و بتوانید طراحی وب سایت خود را به یک گروه حرفه ای و با تجربه بسپارید. وب سایت هایی که توسط سایت ساز طراحی می شوند ، دارای اصول سئو و بهینه سازی می باشند به طوری که شما از این بابت نیز خیالتان راحت می شود. در سایت ساز زرین ، طراحی سایت ارزان می باشد و تمامی اقشار جامعه که هدف ایجاد سایت و طراحی وب سایت دارند می توانند از وب سایت های سایت ساز نیز استفاده کنند.

امکانات سایت های طراحی شده در سایت ساز زرین:

امکانات سایت های طراحی شده در سایت ساز زرین
...
...

انواع طراحی سایت در سایت ساز زرین

طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از مناسب ترین روش ها برای گسترش کسب و کار و تجارت و همچنین رونق و افزایش فروش می باشد. لزومی ندارد برای داشتن یک سایت فروشگاهی شما مکان فیزیکی مانند شرکت مغازه فروشگاه و ... داشته باشید، بلکه به راحتی می‌توانید در دنیای وب و اینترنت حضور پیدا کنید و به کسب و کار آنلاین خود بپردازید. امروزه نه تنها در ایران بلکه در سرتاسر جهان فروشگاه های مختلف اینترنتی وجود دارند که در زمینه های مختلفی از جمله: پوشاک، کتاب، فایل های دانلودی، بهداشتی، غذایی و موارد بسیار دیگری چون ارائه ی محصولات تولید شده توسط خود افراد از جمله صنایع دستی، فعالیت دارند. در واقع شما با راه اندازی یک سایت فروشگاهی به راحتی قادر به رشد و ارتقاء شغل خود بدون هیچ حد و مرزی خواهید بود. لذا سایت ساز زرین اقدام به طراحی سایت اختصاصی فروشگاهی متناسب با نیازهای مختلف مشتریان متفاوت نموده است.

طراحی سایت شرکتی
طراحی سایت شرکتی

امروزه شرکت های فعال زیادی در زمینه های مختلفی فعالیت دارند که اغلب این شرکت‌ها محصولاتی برای ارائه و فروش دارند. ولی گاها شناساندن این محصولات و معرفی برند به مشتریان بدون حضور در دنیای مجازی دشوار است. با توجه به اینکه در حال حاضر بسیاری از فعالیت‌های زندگی روزمره مردم از طریق اینترنت انجام می‌شود لذا حضور یک کسب و کار در فضای مجازی می‌تواند به افزایش فروش و رونق کسب و کار بیانجامد. شرکت های گوناگونی وجود دارند که حتی برند مخصوص به خود را نیز دارا می‌باشند این شرکت های می‌توانند با طراحی سایت شرکتی به معرفی خدمات و محصولات و برند خود بپردازند و از این طریق به افزایش چند برابری مشتری و درآمد خود کمک کنند. صاحبان کارخانه ها، شرکت های بزرگ یا کوچک و سازمان ها به راحتی می‌توانند سایت مخصوص به خود را داشته باشند. مسئله ای که باید به آن توجه نمایید این است که طراحی سایت باید توسط یک شرکت معتبر انجام پذیرد تا بهترین نتیجه حاصل گردد. شما هم می‌توانید با طراحی سایت در سایت ساز زرین وارد دنیای پیچیده بازار بزرگ مجازی شوید.

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

سایت های خبری یکی از پر طرفدارترین و پر مخاطب ترین سایت ها محسوب می شوند. زیرا افراد زیادی تمایل به دریافت اخبار در لحظه دارند و با توجه به اینکه تعداد مخاطبان و بازدیدکنندگان اینترنت روز به روز در حال افزایش هستند اهمیت طراحی سایت خبری به صورت اصولی و با ظاهر و گرافیک مناسب اهمیت خاصی پیدا می‌کند. البته باید به این مورد توجه داشت که این عوامل به تنهایی برای سایت خبری کافی نیستند و رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت خبری نیز بسیار مهم است زیرا از این طریق سایت می تواند به نتایج مناسبی دست یابد. یکی از مواردی که می‌تواند نشان دهنده ی موفقیت یک سایت خبری باشد تعداد بازدید کنندگان آن است. یک سایت خبری در مرحله ی اول باید بتواند ترافیک جذب نماید که در واقع این ترافیک از طریق بازدیدها تامین می‌شود و سئو در راهنمایی و هدایت کاربران به سایت نقش اصلی را ایفا می کند و پس از رهنمون شدن به سایت نقش گرافیک و ظاهر در نگه داشتن مخاطبین در سایت آغاز می‌شود.

طراحی سایت شخصی
طراحی سایت شخصی

زمانی که فردی تصمیم می‌گیرد برای ارائه فعالیت های خود یک سایت شخصی داشته باشد در ابتدای راه باید برنامه ریزی واضح و مشخصی برای طراحی و پیاده سازی سایت داشته باشد. ولی نباید فراموش کرد که پایه ای‌ترین مسئله در طراحی هر نوع سایت تعیین هدف است. این مورد یعنی تعیین هدف، زمانی که نوع سایت شخصی است از حساسیت خاصی برخوردار می‌شود. یعنی باید تعیین کرد که آیا هدف از داشتن سایت شخصی این است که تنها در دنیای اینترنت و مجازی حضور داشته باشید یا اینکه خدمت و محصولی برای ارائه دارید و یا اینکه هدف آموزش مورد خاصی است؟؟؟ پاسخ به این سوالات کمک خواهد کرد که فرآیند طراحی سایت به راحتی پیش برود. سایت شخصی انواع مختلفی دارد و هر کس متناسب با زمینه فعالیت خود می‌تواند یک سایت شخصی داشته باشد. برای مثال یک موسیقی دان، استاد دانشگاه، صاحب یک تجارت و یا صاحب یک شغل آزاد و یک دانشجو و یا هر فرد معمولی می‌تواند برای برقراری ارتباط و تعامل بیشتر با افراد مختلف برای خود یک سایت داشته باشد.

طراحی سایت ورزشی
طراحی سایت ورزشی

امروزه استفاده از سایت های ورزشی برای بسیاری از باشگاه‌ها و ورزشگاه‌ها ... ضروری است. شما با استفاده از سایت‌های ورزشی به راحتی می‌توانید خدمات خود را به قشر بزرگی از جامعه از جمله جوانان معرفی نمایید. حتی به راحتی می‌توانید ثبت نام کلاس‌های ورزشی و یا تغذیه‌های ورزشی را از طریق سایت ورزشی ارائه دهید. طراحی سایت ورزشی توسط کارشناسان طراحی سایت ساز زرین امکان پذیر است و سایت طراحی شده کاملا مطابق با نیازهای کاربر خواهد بود. علاوه بر طراحی سایت اختصاصی در صورتی که تمایل دارید سایت شما سریعا راه‌اندازی شود. می‌توانید از سایت‌های آماده موجود در سایت ساز زرین استفاده نمایید. انواع سایت‌های ورزشی در سایت ساز زرین را می‌توانید مشاهده نمایید.

 طراحی سایت آموزشی
طراحی سایت آموزشی

استفاده از سایت آموزشی در بخش‌های آموزشی به یک امر ضروری تبدیل شده است. استفاده از این نوع سایت‌ها برای ارائه آموزش به کاربران یکی از اهداف مدیران موفق می‌باشد. در صورتی که توانایی ارائه آموزش به افراد مختلف را دارید می‌توانید از سایت‌‌های آموزشی استفاده کنید. علاوه بر طراحی سایت آموزشی می‌توانید از سایت‌های آماده آموزشی سایت ساز زرین استفاده کنید. با خرید سایت‌های آماده از سایت ساز زرین یک دامنه رایگان ملی و یک هاست یکساله از ما هدیه دریافت می‌کنید.

طراحی سایت مدارس
طراحی سایت مدارس

استفاده از سایت آموزشی در بخش‌های آموزشی به یک امر ضروری تبدیل شده است. استفاده از این نوع سایت‌ها برای ارائه آموزش به کاربران یکی از اهداف مدیران موفق می‌باشد. در صورتی که توانایی ارائه آموزش به افراد مختلف را دارید می‌توانید از سایت‌‌های آموزشی استفاده کنید. علاوه بر طراحی سایت آموزشی می‌توانید از سایت‌های آماده آموزشی سایت ساز زرین استفاده کنید. با خرید سایت‌های آماده از سایت ساز زرین یک دامنه رایگان ملی و یک هاست یکساله از ما هدیه دریافت می‌کنید.

طراحی سایت باشگاه مشتریان
طراحی سایت باشگاه مشتریان

یکی از راه‌های ایجاد ارتباط موثر با مشتریان طراحی سایت باشگاه مشتریان می‌باشد. از این طریق شما می‌توانید مشتریان وفادار داشته باشید و همواره با آنها در ارتباط باشید. از طریق سایت باشگاه مشتریان شما می‌توانید یک بازاریابی اینترنتی موفق برای کسب و کار خود داشته باشید و علاوه بر این شما از این طریق می‌توانید اطلاعات مشتریان خود را داشته باشید و در صورت لزوم برنامه ریز‌ی های لازم در جهت ارائه‌ی خدمات جدیدتر و یا ساماندهی برخی خدمات و محصولات خود را داشته باشید. حتی به راحتی می‌توانید در جهت رفع نیازهای مشتریان خود برآیید. این را فراموش نکنید که مهم ترین سرمایه‌ی هر کسب و کاری مشتریان آن است. پس اگر شما هم به فکر این هستید که همواره مشتریان وفادار داشته باشید همین حالا طراحی سایت باشگاه مشتریان خود را آغاز نمایید.

طراحی سایت املاک
طراحی سایت املاک

امروزه طراحی سایت املاک به یکی از ضروریات بسیار مهم برای بنگاه‌های معاملاتی املاک تبدیل شده است. زیرا با استفاده از این سایت می‌توان به طبقه بندی املاک و زمین و موارد دیگر پرداخت. مشتریان با مراجعه به سایت املاک می‌توانند منزل و یا دفتر و ... در هر شهری را بیابند بدون اینکه مراجعه حضوری داشته باشند و زمان زیادی را برای این مورد صرف نمایند. یعنی با استفاده از سایت املاک می‌توان از مراجعات حضوری در یک شهر تا یک کشور را به صورت آنلاین انجام داد. علاوه بر طراحی سایت اختصاصی املاک می‌توانید از سایت‌های آماده سایت ساز زرین استفاده نماییدد.

طراحی سایت هنری
طراحی سایت هنری

امروزه گالری‌های و کلاس‌های هنری بسیار زیادی به چشم می‌خورد. که هر کدام به زیبایی بخشی از هنر را به تصویر می‌کشند. همان طور که می‌دانید هر کدام در حال ارائه خدمت و یا محصولی به مشتریان و هنرجویان هستند. از این روز استفاده از سایت در جهت سهولت ارائه خدمات و محصولات کمک شایانی می‌کند. لذا در این راستا می‌توان از طراحی سایت هنری کمک گرفت و تمامی خدمات و امکانات مد نظر را در آن گنجاند و علاوه آن می‌تواند از سایت‌های آماده سایت ساز زرین کمک گرفت. اگر شما هم به دنبال راه اندازی وب سایت هنری برای خود هستید ، پیشنهاد ما طراحی سایت هنری و یا استفاده از وب سایت های آماده هنری سایت ساز می باشد. شما می توانید وب سایت مورد نظر خود را در سایت های آماده سایت ساز مشاهده کرده و در صورت تمایل و پسند اقدام به خرید نمایید. وب سایت های هنری سایت ساز ، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید وب سایت هنری مورد نظر خود را با تمامی امکانات و ظاهری زیبا راه اندازی کنید.

طراحی سایت مذهبی
طراحی سایت مذهبی

اگر شما هم به دنبال راه اندازی وب سایت مذهبی ، برای هیئت ، دسته ، مسجد و … خود هستید ، پیشنهاد ما طراحی سایت مذهبی و یا استفاده از وب سایت های آماده مذهبی سایت ساز می باشد. شما می توانید وب سایت مورد نظر خود را در سایت های آماده سایت ساز مشاهده کرده و در صورت تمایل و پسند اقدام به خرید نمایید. وب سایت های مذهبی سایت ساز ، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید وب سایت مذهبی مورد نظر خود را با تمامی امکانات و ظاهری زیبا راه اندازی کنید.

طراحی سایت دانشگاهی
طراحی سایت دانشگاهی

اگر برای موسسه و دانشگاه نیازمند طراحی سایت دانشگاهی می باشید ، می توانید از خدمات و وب سایت های سایت ساز استفاده کنید. داشتن یک سایت برای دانشگاه بسیار ضروری است و موجب می‌شود ارتباط دانشجویان و اساتید و بخش اداری به خوبی انجام پذیرد. و از این طریق مراجعات دانشجویان به بخش‌های اداری کاهش خواهد یافت. اگر نیاز به طراحی سایت دانشگاهی با امکانات خاص دارید می‌توانید طراحی سایت دانشگاهی خود را به سایت ساز زرین بسپارید.

طراحی سایت تجاری
طراحی سایت تجاری

با راه اندازی وب سایت تجاری ، تجارت خود را گسترش و تبلیغ نمایید. طراحی سایت تجاری به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید در بازار بزرگ مجازی فعالیت کرده و مشتریان جدیدی بیابید. سایت تجاری می‌تواند همچون سایت شرکتی و یا سایت اداری باشد. در صورتی که محصولاتی برای ارائه و فروش دارید به سایتی احتیاج دارید که بخش فروشگاهی داشته باشد و بتوانید محصولات خود را از این طریق به مشتریان شناسانده و به فروش برسانید. از طریق طراحی سایت تجاری علاوه بر اینکه معرفی خدمات و ارائه و فروش آن راحت تر است ارتباط مشتریان با شما نیز بهتر و سهل تر خواهد شد لازم به ذکر است که می‌توانید از سایت‌های آماده تجاری سایت ساز زرین نیز استفاده نمایید.

طراحی سایت تبلیغاتی
طراحی سایت تبلیغاتی

یکی از سایت‌هایی که امروزه بسیار مورد توجه کاربران اینترنتی قرار گرفته است استفاده از سایت‌های تبلیغاتی برای درج آگهی و تبلیغ می‌باشد. این سایت‌ها موجب می‌شوند کاربران اینترنتی سریعا بتوانند محصولات و خدمات خود را یافته و در جهت خرید و فروش و یا هر مورد دیگر اقدام نمایند. از این رو داشتن سایت تبلیغاتی برای فرد ارائه دهنده آن بسیار مناسب خواهد بود زیرا می‌توان از طریق پذیرش آگهی و دریافت هزینه از آگهی دهنده به کسب درآمد پرداخت. در صورتی که می‌خواهید فرآیند راه اندازی سایت سریعا انجام شود می‌توانید از سایت‌های آگهی آماده ما استفاده نمایید. ولی در صورتیکه که خدمات خاصی مد نظر دارید و می‌خواهید یک سایت کاملا اختصاصی داشته باشید می‌توانید طراحی سایت تبلیغاتی خود را به سایت ساز زرین بسپارید.

طراحی سایت صنعتی
طراحی سایت صنعتی

امروز مراکز صنعتی و کارخانجات همانند بسیاری از ارگان‌ها و شرکت‌ها نیاز به یک سایت دارند. با استفاده از طراحی سایت صنعتی امکان ارائه و معرفی محصولات به مشتریان از راه دور بسیار مناسب خواهد بود. با استفاده از سایت و قرار دادن محصولات و خدمات در آن امکان فروش محصولات و همین طور قبول سفارشات به راحتی امکان پذیر خواهد بود. علاوه بر طراحی سایت صنعتی می‌توانید از سایت‌های آماده موجود در سایت ساز زرین استفاده نمایید. سایت‌های صنعتی و اداری و شرکتی و یا تجاری سایت ساز و حتی سایت‌های فروشگاهی برای این مورد مناسب خواهند بود.

طراحی سایت اداری
طراحی سایت اداری

طراحی وب سایت اداری، برای ادارات و شرکت های مختلف مناسب می باشد که امکانات خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. شما می توانید با راه اندازی وب سایت اداری یا شرکتی، مطالب و محصولات مورد نظر خود را معرفی و تبلیغ نمایید. علاوه بر طراحی سایت اداری این امکان فراهم است که جهت سهولت و تسریع در فرآیند راه‌اندازی وب سایت از سایت‌های آماده سایت ساز زرین استفاده نمایید. با خرید سایت آماده و یا طراحی سایت می‌توانید یک دامنه ملی و یک هاست یکساله رایگان را از ما هدیه بگیرید.

طراحی سایت سازمانی
طراحی سایت سازمانی

امروزه داشتن سایت برای تمامی ارگان و سازمان‌ها امر ضروری است. با استفاده از سایت سازمانی می‌توان بین افراد مختلف یک سازمان ارتباط برقرار نمود تا از این طریق مراجعات داخل سازمانی را کاهش داد. داشتن سایت سازمانی تنها برای کاهش مراجعات داخل سازمانی نیست بلکه این مورد می‌تواند موجب کاهش مراجعات ارباب رجوع نیز گردد. بلکه با استفاده از سایت به راحتی بسیاری از خدماتی که سازمان‌ها ارائه می‌دهند به صورت مجازی قابل انجام است و این مورد فواید بسیار زیادی در صرفه جویی زمان برای افراد خواهد داشت. علاوه بر طراحی سایت سازمانی می‌توانید از سایت‌های آماده موجود در سایت ساز زرین نیز استفاده نمایید.

همین حالا طراحی سایت خود را به صورت اختصاصی آغاز کنید...
ما به شما کمک می‌کنیم بهترین سایت را داشته باشید.

مزایای طراحی سایت اختصاصی برای کسب و کارها

طراحی خلاقانه تر سایت:

 • زمانی که سایت به صرت اختصاصی طراحی می‌شود امکان طراحی در قالب و رنگ دلخواه وجود دارد. شاید کارفرما و یا مشتری تمایل داشته باشد ظاهر سایت بسیار متفاوت تر از سایت های رقبا باشد در این مواقع طراحی سایت اختصاصی بسیار مفید خواهد بود.

 • توسعه سایت در آینده:

 • زمانی که سایت به صورت اختصاصی طراحی می‌شود امکان تغییر کدها در آینده وجود خواهد داشت. معمولا زمانی که از قالب آماده استفاده می‌شود امکان تعویض کدها در آینده کمتر است و گاها هم امکان تغییر کدها وجود نخواهد داشت. لذا امکان انعطاف پذیری سایت های اختصاصی بیشتر از سایت های دیگر است.

 • هزینه کمتر برای توسعه و نگهداری:

 • درست است که هزینه‌ی طراحی سایت اختصاصی بالا است ولی مورد مثبتی که می توان اشاره نمود این است که هزینه‌ی توسعه و نگهداری سایت درآینده کمتر خواهد بود. یعنی می‌توان طراحی سایت به صورت اختصاصی را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت در نظر گرفت.

 • همیشه در دسترس باشید:

 • یکی از مهم‌ترین مزیت‌های طراحی سایت این است که می‌توانید همیشه در دسترس باشید. یک کسب و کار حتی اگر در بهترین نقطه شهر هم واقع شده باشد باز هم برای تعداد افراد کمتری در دسترس خواهد بود. در صورتی که با طراحی سایت می‌توان از مرزهای جغرافیایی عبور کرد و به یک شهر و یا کشور خاص محدود نبود. در این صورت با مشتریان بیشتری از سراسر کشور و یا جهان می‌توان در ارتباط بود.

 • افزایش اعتبار:

 • با طراحی سایت اختصاصی اعتبار کسب و کار شما بیشتر خواهد شد. هر کسب و کاری هر قدر هم پیشرفته باشد و در دنیای فیزیکی به خوبی ظاهر شود، قطعا نیاز دارد تا در فضای مجازی هم به عنوان برند شناخته شود. در این صورت درآمد بیشتری نیز خواهد داشت.

 • ارائه خدمات بهتر :

 • با طراحی سایت اختصاصی متناسب با کسب و کار می‌توان خدمات و محصولات را به طیف وسیعی از کاربران و مشتریان ارائه داد.برای مثال وقتی شما محصولی را می‌فروشید و می‌خواهید مشتری از مزایای این محصول و نحوه ی کارکرد آن و سایر موارد اطلاع پیدا کند می‌توانید از طریق انتشار مقالات به مشتری کمک کنید و از این طریق خدمات بهتری به مشتری ارائه دهید.

 • سوالات متداول قبل از طراحی سایت

  در طراحی سایت اختصاصی ریز امکانات توسط مشتری در اختیار شرکت طراحی کننده سایت قرار می‌گیرد و شرکت پس از آنالیز و تجزینه تحلیل و نیاز سنجی اقدام به طراحی سایت می‌کند. در طراحی سایت معمولا گرافیک و ظاهر سایت همان چیزی است که مشتری نیاز دارد. طراحی سایت اختصاصی معمولا هزینه‌های بالاتری دارد در صورتی که هزینه ی بالا برای شما مهم نیست می‌توانید از طراحی سایت به صورت اختصاصی استفاده نمایید. در کنار طراحی سایت ، راه دیگری نیز وجود دارد که می‌توان با استفاده از آن سریع تر صاحب سایت شد. این راه همان خرید سایت آماده میباشد. در سایت های معمولا معمولا امکانات از پیش تعیین شده برای سایت ها وجود دارد و امکان تغییر دادن این امکانات کمتر است. در این روش معمولا 24 ساعته می‌توان صاحب سایت شد و از نظر هزینه نیز صرفه جویی نمود.

  زمان طراحی سایت به موارد مختلف بستگی دارد. برای مثال نوع سایت اینکه فروشگاهی، شرکتی ، شخصی و هر نوع سایت دیگر زمان های متفاوتی برای طراحی نیاز دارند. زیرا این سایت ها امکانات و قابلیت های متفاوتی دارند که هر کدام زمان خاص خود را خواهند داشت. ولی در حالت کلی طراحی سایت چیزی نیست که بتوان یک روزه آن را به پایان رساند و قطعا ماه ها زمان خواهد برد.

  معمولا سایت های آماده پاسخگوی هر نوع کسب و کاری هستند.گاها برخی از مشاغل از لحاظ امنیتی بسیار بالا هستند و نیاز است از سایتی استفاده نمایند که از لحاظ امنیت و امکانات امنیتی بالا هستند. در این مواقع قطعا طراحی سایت به صورت اختصاصی عالی می‌باشد. کاربران گرامی می‌توانند قبل از اقدام برای داشتن سایت از مشاوره استفاده نمایند و بدانند که کدام روش ، طراحی سایت و یا خرید سایت برای آنها مناسب است.

  در سایت ساز زرین یک عدد هاست یکساله رایگان و یک عدد دامنه ir رایگان به کاربران و مشتریان عزیز ارائه می‌شود. پس از طراحی سایت امکان پشتیبانی از سایت به صورت همیشگی وجود دارد و سعی بر این است که تحویل در کمترین زمان کاری صورت بگیرد. و برای افرادی که در زمینه طراحی سایت مبتدی هستند امکان مشاوره رایگان وجود دارد.

  راه های ارتباط با ما

  تماس با ما
  پیام بگذارید