×
دریافت لیست قیمت
+ تخفیف ویژه

سایت فروشگاهی پیشرفته تک کالا

  • هاست + دامنه رايگان
  • مديريت فارسي + آموزش استفاده
  • 10 گیگا بایت فضای هاست قدرتمند
  • تست رایگان قبل از خرید و مهلت 30 روزه تعویض
  • مطابق با استانداردهاي سئو و کاملا ريسپانسيو
  • حالت دسکتاپ سایت فروشگاهی تک کالا
  • حالت تبلت سایت فروشگاهی تک کالا
  • حالت موبایل سایت تک کالا
چرا سایت تک کالا؟

سایت تک کالا یک سایت خاص و جذاب است که تازگی به کلکسیون سایت های فروشگاهی در سایت ساز زرین افزوده شده است. این سایت میتزبرای کسب و کارهایی که در زمینه خودرو و فروش لوازم یدکی خودرو فعالیت دارند مناسب باشد. از ویژگی های این سایت می‌توان به استفاده از صفحه ساز المنتور در آن اشاره نمود. با استفاده از صفحه ساز المنتور به راحتی قابلیت ایجاد صفحات مختلف متناسب با سلیقه خود را خواهید داشت. این سایت در دسته سایت های فروشگاهی پیشرفته قرار دارد و دارای کامل‌ترین امکانات سایت فروشگاهی است.

همانطور که مشاهده می‌کند از سه رنگ حرفه‌ای قرمز و سفید و مشکی در این سایت استفاده نموده‌ایم که این انتخاب رنگ براساس روانشناسی رنگ ها می‌باشد.در صورتیکه تمایل به خرید این سایت دارید به راحتی میتوانید قبل از خرید به مدت 3 روز این سایت را تست نمایید و پس از اطمینان به خرید بپردازید.

با خرید سایت فروشگاهی از مزایای زیر بهره مند شوید...

 حضور رقبا در فضای وب
حضور رقبا در فضای وب

آیا حضور قدرتمند رقبا در فضای وب موجب می‌شوند تعداد بالایی از مشتریان به سوی آنها سوق پیدا بکنند؟

 حضور رقبا در فضای وب
برند سازی

آیا تمایل دارید در زمینه کاری خودتان به عنوان برند شناخته شوید و مشتریان بیشتری داشته باشید؟

افزایش فروش
افزایش فروش

آیا تمایل دارید مشتریان بالقوه و وفادار شما بیشتر شده و از این طریق فروش بالایی داشته باشید؟

محدوده کاری وسیع
محدوده کاری وسیع

آیا تمایل دارید که کسب و کارتان محدود به شهر خاص نباشد و در سراسر جهان فعالیت کنید؟

کاهش دادن هزینه ها
کاهش دادن هزینه‌ها

آیا توانایی پرداخت هزینه‌ها و اجاره‌های شغل فیزیکی را ندارید و تمایل به کاهش هزینه‌ها دارید؟

دسترسی آسان
دسترسی آسان

آیا می‌خواهید مشتریان شما به راحتی به محصولات و خدمات شما دسترسی داشته باشند؟

طراحي ويژه و منحصر به فرد

با خرید سایت فروشگاهی تک کالا یک سایت تمام عیار در زمینه خودرو خواهید داشت...
امکان ویرایش و ایجاد صفحات جدید

یکی از ویژگی ها و امکانات مناسبی که در سایت تک کالا در نظر گرفته شده است صفحه ساز المنتور است. المنتور افزونه ای در وردپرس است که امکان ایجاد صفحات مختلفی را به کاربر خواهد داد. در واقع شما می‌توانید با استفاده از این صفحه ساز صفحاتی ایجاد نمایید که براساس سلیقه خودتان است. در این صورتی شما صفحات خود را اختصاصی طراحی کرده‌اید به این صورت که صفحاتی مشابه آنها را نمی‌توان در اینترنت یافت که همین مورد یک امتیاز مثبت برای سایت شما خواهد بود.

المنتور در سایت فروشگاهی تک کالا
گارانتی های در نظر گرفته شده برای سایت

ما در سایت ساز زرین برای آسودگی خیال کاربران دو گارانتی در نظر گرفته‌ایم، گارانتی اول ارائه نسخه دمو و آزمایشی از سایت ها می‌باشند. به این صورت که ابتدا میتوانید به مدت 7 روز سایت ها را به صورت آزمایشی تست نمایید و در صورت مورد پسند بودن می‌توانید سایت را پس از تست خرید نمایید. گارانتی دوم فرصت تعویض سایت به مدت 20 روز می‌باشد. یعنی اگر سایت انتخاب شده مورد پسند شما نبود به مدت 20 روز فرصت دارید تا سایت خریداری شده را با یکی از سایت های همان دسته انتخابی تعویض نمایید. خرید سایت آماده کلیک کنید.

گارانتی های سایت تک کالا
بهينه سازي و سئو

یکی از مهم‌ترین اهداف هر صاحب سایت این است که در رتبه یک گوگل قرار بگیرد، به عبارتی سئو سایت و سئو کلمات بالایی داشته باشد.در تمامی سایت‌های آماده سایت ساز زرین اصول و نکات اولیه سئو در کد نویسی رعایت شده است. پس از راه‌اندازی سایت وارد فاز جدید از سئو می‌شوید که باید روی سئو داخل سایت از جمله سئو محتوا کار کنید تا محتوا همبرای گوگل و هم برای کاربر بهینه شود تا ترافیک مناسبی دریافت نمایید. در صورتیکه شما از متخصصین سئو کمک بگیرید قطعا بهترین راه حل خواهد بود . در صورتیکه تمایل دارید ، سئو سایت خود را به صورت حرفه‌ای آغاز نمایید با کارشناسان سئو سایت ساز زرین تهیه نمایید.

سئوسایت تک کالا

راه های ارتباط با ما

تماس با ما
پیام بگذارید